Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1809446
15696
327
Books: Architecture, Art
Nigeria in costume. hn.,1965, The Shell Company of Nigeria. Kiadói egészvászon-kötés, angol nyelven.
1809403
15697
327
Books: Architecture, Art
Magyar művész-fotók. Összeállította és sajtó alá rendezte: Kankowszky Tamás. Bp.,1946, Dr. Vajna György,(Posner-ny.),12+ 96 p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, kijáró lapokkal. 1809466
15698
327
Books: Architecture, Art
Dr. Eduard Plietzsch: Peter Paul Rubens. Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Kiadói papírkötés.
1598730
15699
327
4600
Books: Architecture, Art
1777155
15700
327
Books: Architecture, Art
1792898
15701
327
2200
Books: Architecture, Art
1669672
15702
327
4600
Books: Architecture, Art
Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő.
Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben
1796258
15703
327
2200
Books: Architecture, Art
1792087
15704
327
Books: Architecture, Art
Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár. Róma-hegy. Kaposvár, é.n., Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.
1791860
15705
327
Books: Architecture, Art
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
1793914
15706
327
Books: Architecture, Art
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1791584
15707
327
4400
Books: Architecture, Art
Karóra katalógus. Bp., 2010, Luxury Report Kft. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF