Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1800652
15563
327
Books: Architecture, Art
1822045
15564
327
Books: Architecture, Art
Nagy vegyes művészeti katalógus tétel, közte néhány művészeti folyóirat és képeslap, kb. 70-80 db, különféle kiadásban, változó állapotban.
1820703
15565
327
Books: Architecture, Art
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János et al. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1823294
15566
327
Books: Architecture, Art
Telcs Ede (1872-1948) szobrász- és éremművészről írt, befejezetlen tanulmány, azonosítatlan szerző munkája. Félvászon-kötésben, 30 sztl. lev. 1822097
15567
327
Books: Architecture, Art
A.K. Dzsivelegov: A commedia dell'arte. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban. 1822098
15568
327
Books: Architecture, Art
1822104
15569
327
Books: Architecture, Art
Réber antológia. Bp., 2003, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1822088
15570
327
Books: Architecture, Art
Üveg, kerámia és porcelán 1966-1967. Ankét a Magyar Iparművészeti Főiskolán. Bp., 1967, Magyar Iparművészeti Főiskola. Papírkötésben, jó állapotban.
1822083
15571
327
Books: Architecture, Art
Látvány. Magyar művészet a színház és a film között. Bp., 1998, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
1822035
15572
327
Books: Architecture, Art
Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla.
Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria" ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban. 1822032
15573
327
Books: Architecture, Art
1822028
15574
327
Books: Architecture, Art
Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF