Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1822156
15587
327
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor bevezetőjével: Kántor Lajos. Bp., 2008. Körmendi kiadó. Papírborítóban. gyűrődéssel. 1800807
15588
327
Books: Architecture, Art
Breita, Otto: Oskar Kokoschka, vom Erlebnis im Leben. Salzburg, 1976, Verlag Galerie Welz. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1819541
15589
327
900
Books: Architecture, Art
Németh Amadé: Operahősök Lexikona.Bp., é.n. Anno kiadó
1820245
15590
327
Books: Architecture, Art
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Erato Classica I. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1980. Helikon. Kiadói egészvászon-kötés
1741146
15591
327
Books: Architecture, Art
Major Máté: Építészettörténet 1-2. kötet. Bp., 1954-1955, Építésügyi-Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
1743983
15592
327
Books: Architecture, Art
Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére. 1820344
15593
327
Books: Architecture, Art
1820515
15594
327
Books: Architecture, Art
Kovács Bernadett: A festészet története - A reneszánsztól az avantgárd mozgalmakig. Kisújszállás,2010, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1820518
15595
327
Books: Architecture, Art
Roger Whiting: Leonardo, a reneszánsz ember
Képzőművészeti Kiadó, 2002
1820521
15596
327
Books: Architecture, Art
Zima Szabolcs: Remekművek (A világ leghíresebb festményei és szobrai). Bp., 2007. Graph Art.
1820524
15597
327
Books: Architecture, Art
De Vecchi, Pierluigi: MIchelangelo. 2005, Aquila Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1820631
15598
327
Books: Architecture, Art
Perneczky Géza: Munkácsy Bp., 1970. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF