Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés,
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n. [1913], Pesti Napló,(Stephaneum-ny.). Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Miklós Pál: A tunhuangi ezer Buddha barlangtemplomok. 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Rudolf Wittkower: A humanizmus korának építészeti elvei. Fordította: Tatai Mária. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.