15630.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Miklós Pál: A tunhuangi ezer Buddha barlangtemplomok. 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.