15136.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp.,1940, Vajna és Bokor, 164+2 p.+24 t. (Kétoldalas, fekete-fehér képanyag.) Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.