Antik Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1812188
11070
328
60000
Antique
XIX. sz.: Nagyméretű faragott velencei tükör. Faragott fa, gipsz rátétekkel, gazdagon díszítve. Gipsz díszek egy része megerősítésre szorul, hiányos. Tükör mérete: 103x61 cm, Teljes magasság 152 cm / Large carved mirror.
1825390
11071
328
30000
Antique
XX. sz. eleje: Precíziós patikai mérleg. Nagyméretű, több oldalról nyitható üvegezett fa tároló szekrényben. A szekrény első ajtaja ellensúlyos szerkezetű, az ellensúly egy oszlopban halad. / Pharmacy scales 40x40 cm 1773779
11072
328
Antique
Kínai pecsétnyomó. Fő kutyát ábrázoló faragott jade kő / Chinese seal maker Pho dog, carved jade. 4,6 cm
1768612
11073
328
50000
Antique
XIX. sz. vége: Területmeghatározó geodéziai műszer. G. Conradi Zürich. No. 282. jelzéssel. Eredeti, bőrrel bevont fa dobozban, bársonnyal bélelve + 3 db fém, kiegészítő segédeszköz. A doboz kulccsal zárható / Vintage geodesian tool in original box. 42x21x10 cm
1748628
11074
328
Antique
cca 1900 Puttós díszítésű, füles kínáló tál kék üvegbetéttel (hibátlan). ezüstözött áttört fém / Silver plated metal tray with glass d: 16 cm
1773777
11075
328
15000
Antique
Nagyméretű kínai pecsétnyomó. Fő kutyát ábrázoló festett mázas porcelán / Large Chinese seal maker Pho dog. Porcelain 14x15 cm
1738461
11076
328
Antique
Art deco tál sérült üveg betéttel, 16x12x8,5 cm
1798219
11077
328
Antique
Pecsétnyomó, monogramos márvány nyéllel / Seal maker 7 cm
1773782
11078
328
Antique
Kínai pecsétnyomó. Faragott csont, festéssel. Egyik sarkán apró lepattanással / Chinese seal maker carved ebony with a slight glance 4,7 cm
1729609
11079
328
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 4x3 cm
1828444
11080
328
Antique
Kopcsányi Ottó (1933-): "Lovagi" doboz, réz fa betéttel, jelzett, 13,5x13,5x2,5 cm
1749845
11081
328
Antique
Aligátor láb pénztárca / Aligator leg purse
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF