1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
Századunk. Politicai, Tudományos És Művészeti Folyóirat.: Társul a' Hírnökhöz. Alapítá és szerkeszti Balásfalvi Orosz József. Első év. 1-104. szám. Teljes évfolyam. Pozsonyban, 1838. jan. 2. - dec. 31., ifj. Schmid Antal. [4]p., 842 hasáb. Néhány érdekesebb cikk: Egykét szó a' Buda 's Pest közt felállítandó hídról; Erdély' termékeiről, műiparáról és kereskedéséről; Vasutak Magyarországban; Gőzkoc...
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészolda...