1914 Szendrő a Böős nevű, vasút-szállító komp hajó. Nagy Gradiste, Margareta hajó Cukaricánál, a kevevári kikötő. 4 db érdekes feliratozott fotó (16x12 cm) kartonlapon. / Hungarian ferry steamers carrying trains and locomotives at Semendria. Port of Kevevara, Gross Gradiste, Cukarica with Serbian ships. 4 photos on cartboard with descriptions
cca 1910 A Kandó Kálmán által tervezett első magyar villanymozdony, nagyméretű fotó kartonra kasírozva, szélein sérülésekkel /
The first electric locomotive from Kálmán Kandó, photo on cardboard with faults, 41x51cm
1985 MÁV 335-ös és 341-es mozdonyok vontatják a Vác-Veresegyház vonal megnyitásának centenáriumára indított különvonat, feliratozott sajtófotó, felületén törésnyomokkal, 17,5×23,5 cm
cca 1990 Egy magyar diplomata fotó naplója. Kb 120 db fénykép hivatalos programokról, tárgyalásokról igényes berakóban. A képeken ma is aktív politikusok is nagy számban
1901 A komáromi magy. kir. földműves iskola által rendezett mezőgazdasági tanfolyam előadói és hallgatói, csoportkép, nevekkel, kasírozva, fa keretben, 20×23 cm
cca 1940-1944 Ferdinkó Béla fotós által készített fényképek, kb 100 db nagyrészt állatfénykép és csendélet, feliratozott albumban. Közötte néhány városkép is.