Foto Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1764871
12248
328
Photo
cca 1970 3 db fotó jégrevüről / 3 photos of ice revue 13x16, 18x19 cm
1710161
12249
328
Photo
cca 1960 30 db vegyes fotó tétel, közte német, cseh városképek, 11x17 és 23x17 cm közti méretben
1827620
12250
328
Photo
cca 1976-1980 Škoda 105 GL típusú autó, fotó, egyik sarkán törésnyommal, 18×24 cm
1827618
12251
328
Photo
cca 1970-1980 Škoda 110 R típusú autó, fotó, 17,5×24 cm
1830193
12252
328
Photo
cca 1930-1950 Kaksa Rajmund tatai fényképész fotós hagyatékából. 13 db fotó. Tati életképek, portrék, némelyik pecséttel jelzett 1710274
12253
328
Photo
cca 1970 Humoros fotó, 17,5x23,5 cm
1710224
12254
328
Photo
cca 1960-1970 Vegyes fotó tétel, 9 db, háztetők, Ady Endre képek fotómásolatai, 24x18 cm 1710154
12255
328
Photo
1988-1992 Kavicsbányagépekről készült 6 db fotó, 8,5x12 és 18x24 cm közti méretben
1757626
12256
328
Photo
1941 A magyarországi némettanárok konferenciája, fotó Csépány Sándor műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23 cm
1757619
12257
328
Photo
1939 A budapesti Német Birodalmi Iskola érettségi bankettje a Gundelben, fotó Beller Rezső (Kurir) budapesti műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
1828874
12258
328
Photo
cca 1910-1920 Szánkózó társaság, közte katonák, kartonra kasírozott fotó, 11,5×16,5 cm
1829972
12259
328
Photo
1925 Sopron, "Körmendi Iparos Dalárda" a XX-ik országos dalosversenyen, kartonra kasírozott, feliratozott fotó, sérült karton, 17×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF