Literatur zur Fotografie Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1603767
12268
328
100
Literature about photography
Horvai József, Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
1754825
12269
328
Literature about photography
1936 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 75.. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1936, Tolnai-ny., 95+16+16 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
1754829
12270
328
Literature about photography
1939 Chmura Foto 1939-1940. Árjegyzék. Bp.,1939, Athenaeum, 23 p. Kiadói papírkötés.
1754718
12271
328
Literature about photography
1754717
12272
328
Literature about photography
1937 Chmura Foto 1937-1938. Árjegyzék. Bp.,1937, Athenaeum, 79 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de egyébként jó állapotban.
1754712
12273
328
Literature about photography
1936 Chmura Foto 1936-1937. Árjegyzék. Bp.,1936, Athenaeum, 78 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1754688
12274
328
Literature about photography
1935 Chmura Foto 1935-1936. Árjegyzék. Bp.,1935, Athenaeum, 63 p. Kiadói papírkötés, a gerincen pici sérüléssel, egyébként jó állapotban
1754810
12275
328
Literature about photography
1934 Hatschek és Farkas Fotó-, Optikai és Rádiószaküzlet 72. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1934, Tolnai-ny.,126+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
1754837
12276
328
Literature about photography
1938 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 81. képekkel illusztrált téli árjegyzéke. A borító Irsai István (Peszach Ir-Sai,1896-1968) munkája. Bp.,1938, Tolnai-ny.,26+14 p. Kiadói papírkötés.
1754768
12277
328
Literature about photography
1941 Wanaus Károly értesítő. 1941 ősz-tél. Bp., 1941, Máté Ernő-ny., 14+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1754775
12278
328
Literature about photography
Kern és Társa. Fotóárjegyzék. Bp.,é.n., Tolnai-ny., 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró gyűrődésekkel.
1754753
12279
328
Literature about photography
Fényképészeti kézikönyv. Kiadja: Neue Photographische Gesellschaft A.-G. (NPG.) Bp., é.n., Löbl-ny. Kiadói papírkötés, a gerince sérült, borítója kissé foltos. A borítón Pejtsik Károly Fotó üzletének reklámjával, az elülső borító hátán beragasztott címkéjével.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF