11066.
328. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Huszár büszt, kerámia, jelzett (BJ 1989), kis kopásokkal, m: 21,5 cm