Stich Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1519020
11000
328
Engravings
cca 1900 Rosa Engel 15 db litográfia, kőnyomat. Egy történet 15 képben. / 15 Lithographic image. Page sizes: 14x22 cm
1638804
11001
328
Engravings
cca 1750-1850 17 db vallási témájú metszet, szentkép. Réz és acélmetszetek
1769489
11002
328
Engravings
XIX. sz . Wiesbadent ábrázoló színezett fametszet igényes üvegezett keretben. 44x37 cm
1782711
11003
328
Engravings
cca 1880 2 db könyvillusztráció, acélmetszet, papír, paszpartuban, 13×8 cm
1798143
11004
328
60000
Engravings
XVIII. sz. vége: 40 db állatokat ábrázoló színezett rézmetszetű tábla. Halak, madarak, emlősök, rovarok / 40 colored etchings of all kinds of animals. 21x26 cm
1798148
11005
328
Engravings
XIX. sz. vége William Hogarth (1694-1764) 4 rézmetszetének későbbi levonata/ cca 1900 after William Hogarth: 4 etchings 22x24 cm
1798158
11006
328
Engravings
3 db ausztrál tájakat ábrázoló régi metszet modern nyomata. 56x43 cm 1765680
11007
328
Engravings
1801 Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Halak. színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, 22x18 cm 1765681
11008
328
Engravings
1801 Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Rágcsálók. színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, 22x18 cm
1765677
11009
328
Engravings
1801 Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Halak. színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, 22x18 cm
1781231
11010
328
Engravings
cca 1700 A jeruzsálemi Szent Sír kápolna rézmetszetű képe. / The Holy Grave chapel in Jerusalem. 32x20 cm 1800841
11011
328
Engravings
1920 Der Korn und Wein Jud, szatirikus antiszemita hangvételű ábrázolás, 17. századi metszet facsimiléje, papír, 24,5×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF