Das Kamasutram des Vatsayana. Die Indische ars amatoria nebst dem vollständigen KOmmentare (Jayamangala) des Yasodhara. Berlin, 1907. H. Barsdorf. Kiadói, bordázott félbőr kötésben. / In half leather binding. 500p.
Amours Secrettes de Napoléon Buonaparte. Tome Premier. Paris, 1815, Germain Mathiot, 1 t. (címkép)+XXII+264 p. Második kiadás. Francia nyelven. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötés. Kb 10 helyen egy-egy szó kikaparva a szövegből, néhol lyukadást okozva. / With some words scratched out from the text.
Cent Quatrains des T'ang. Neuchatel, 1942, Baconniére. Francia nyelven. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel, szép állapotban / In French, half-leather binding, good condition.
Peter Pitseolak: Peter Pitseolak's Escape from Death. Drawings and stroy by - -. Introduced and edited by Dorothy Eber. Toronto, 1977, McClelland and Stewart. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Dorothy Eber által dedikált./ Paperbinding, in English language. Dedicated by the Editor, Dorothy Eber.