Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.
A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa.+Ujházi Ede: Régi színészekről. Bródy Sándor előszavával. (Egybekötve.) Bp., 1908, Nap Újságvállalat. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, 144 p.+16 t.+2+116 p.
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik védőborító széle szakadozott, egyébként jó állapotban.