18587.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.