18616.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Márton Lajos borító grafikájával. Bp.,1924, "Magyar Jövő." Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.