15688.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Ballai János-Marton Pál: Épületek vízellátása, csatornázása, gázellátása. Bp.,1963, Műszaki. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.