15660.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült borítóval és gerinccel.