15707.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Pálinkás László: A renaissance Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.