15642.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.