1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
Bálint Endre képei/Korniss Dezső Kolozsváry Ernő gyűjteményében. Szentendre, 1975, Művésztelepi Galéria. Kiadói papírkötés. Az egyik művész, Bálint Endre (1914-1986) által dedikált.+Szőnyi Jenő: Dunakanyar c. képeslap. A művész, Szőnyi Jenő (1902-1993) által dedikált.
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből. Bp., 2001, Kassák Múzeum, 20 p.
Az utolsó lapon, Kalász Márton (1934-) költő, író, műfordító, egyetemi tanár, Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő, író, pszichológus, Juhász Ferenc (1928-2015) költő, Orbán Ottó (1936-2002) költő, esszéíró, műfordító, Jánosy István (1919-2005) író, költő, műfordító, Gergely Ágnes (1933-) magyar költő, prózaíró, esszéista, műfordító aláírásaival.