Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1820275
15728
328
Books: Gastronomy and Gardening
1820279
15729
328
3 db szakácskönyv: Házi tartósítás és fagyasztás; Ínyencnaptár, Főzési tanácsadó. 1831616
15730
328
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
1820444
15731
328
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1991, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben. Reprint!
1812731
15732
328
1812672
15733
328
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, szép állapotban. 1818019
15734
328
Füzes Endre: A gabona tárolása a magyar parasztgazdaságokban Bp., 1984. Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 1817871
15735
328
3200
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp.,é.n,Athenaeum, 511+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1782740
15736
328
4800
1765619
15737
328
Dr. Holdas Sándor-Dr. Csikváry László-Szikora András: A nyúltenyésztés kézikönyve. Bp.,1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1782712
15738
328
3800
Fend Károly: Szőlőművelés. Köztelek Olcsó Könyvtár. IV. évf. 1-2. sz. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1912, "Pátria", 86+2 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítója hiányzik, a gerince részben hiányos.
1782716
15739
328
4400
Ordódy Lajos: A szőlő tárgyázása. Bp.,1894, Szerzői kiadás, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 184+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító szakadt, a hátsó borító hiányos, sérült, a könyvtest szétvált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF