https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 73
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1783347
15740
328
0
3200
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
The Best Way Book. (No. 2.) A book of household hints& recipes. A practical household guide. Written by housewives for housewives. London, 1909, The Amalgamated Press, 146 p. Angol nyelven. Korabeli reklámokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. / Linenbinding, with worn cover, in English language.
Das Lot is nicht erreichbar
1693922
15741
328
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Dr. Mercz Árpád: Az italgyártás gépei. Bp.,1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1735393
15742
328
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Schandl József: Juhtenyésztés. Függelék: A kecske tenyésztése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos papírborítóval, a hátsó kötéstábla foltos, az utolsó egy-két lap foltos, hullámos.
Das Lot is nicht erreichbar
1706936
15743
328
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Dr. Ormándy Miklós: Növénytan a gimnáziumok IV. osztálya számára. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Második-kiadás, 222 p.+XII t. Színes táblákkal. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1817892
15744
328
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Virágh Ursula: Rama süteményeskönyv. Bp., é.n.,NORDECO. Kiadói kartonált papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1817634
15745
328
0
900
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Jeszenszky: Citromfélék szobai termesztése. Bp., 1954. Mezőgazdasági 62p. 1812454
15746
328
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára 13. kötet. Bp., 1937, A Növényvédelem és Kertészet. Szövegközti illusztrációkkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1817629
15747
328
0
900
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Prehoda József; Mercz Árpád: A must és bor egyszerű kezelése. Mezőgazdasági Kiadó, 1960
Das Lot is nicht erreichbar
1754678
15748
328
0
4200
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadással, kis folttal a borítón.
Das Lot is nicht erreichbar
1754670
15749
328
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1751417
15750
328
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Józsa György: Viaszváros. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1691214
15751
328
0
2800
Books: Gastronomy and Gardening
Andere Sammelgebiete
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse