1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Szép állapotban.