1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Juhász Vilmos: Világtörténet. Bp.,1940, Pantheon, (K.J. nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott gerinccel.