1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Magyar humanisták levelei XV-XVI. század. Közreadja V. Kovács Sándor. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp.,1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.