15197.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.