A debreceni színészet története. Szerk.: Katona Ferenc. Debrecen, 1976, Debreceni Megyei Városi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 db német útikönyv: Stephany, Erich: Aachen. München - Berlin, 1983, Deutsche Kunstverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Deutschland Bildatlas. Hamburg, 1992. Papírkötésben, jó állapotban.
Pest-Pilis Solt Megye XVI-XVII. századi dica- és dézsmajegyzékei. Közreadja Szakály Ferenc. Előmunkálatok Pest Megye Monográfiájához. I. kötet. Bp.,1995, Pest Megye Monográfia Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Dr. Ferenczi Sándor: Kolozsvári útmutató. Földtani, őslénytani, történelmi és természetrajzi vonatkozásokkal. Kolozsvár,1941, "Erdély" Könyvnyomda, 158+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, térkép nélkül.