Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1942 Földrajzi zsebkönyv 1942. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság, 228 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítók elülső és hátsó oldalán délvidék visszatérését mutató illusztrációval. Benne Teleki Pálról szóló cikkel.
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Tanulmányok Szatmár néprajzához. Szerk.: Ujváry Zoltán. Folklór és etnográfia. Debrecen, 1984, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék, (Alföldi-ny.) Kiadói papírkötés.