15913.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Bp.,1907, Grill Károly. Korabeli kissé kopottas egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal.