15921.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Wolkenberg Alajos: A teozófia és antropozófia ismertetése és bírálata. Szent István Könyvek 2. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.