15912.
328. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
SzülÅ‘k könyve. Zimmermann Ottó Könyve nyomán átdolgozta KÅ‘rösi Henrik. Bp., 1928, Kir. Magyar Egyetemo Nyomda. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopottas borÃtóval, sérült hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.