Bánki Donát: Energia-átalakulások folyadékokban. Bevezetés a hydrogépek, kompresszorok, gőzturbinák és aeroplánok gépszerkezettanába. Bp., 1916, Franklin, XII+455 p. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel.+ Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia és a fémek technológiája. II. kötet. A külső erők hatása a szilárd anyagok mecha...
Dr. L. Graetz: Die Elektrizität und ihre Anwendungen. Stuttgart, 1907, J. Engelhorn. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval./Linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in Germ...
A műveltség könyvtára: A technika vívmányai. I. kötet. Szerk.: Hollós József, és Pfeifer Ignác, Klupáthy Jenő. Bp., é.n.,Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lap és két illusztráció kijár, ezek foltosak, javítottak, sérültek.
C. C. Furnas, Joe McCarty: A mérnök. Life-A tudomány csodái. Fordította: Dr. Lehoczky László. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.
A Zastava 750-750M típusú személygépkocsi javítási kézikönyve. Fordította: Besenyő József. Bp.,1981, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. III. kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1536 példány.