30449.
328. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
6 000 HUF
Gácsik Lajos (1905-1981) 1942. "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 (Kalazanci Szent József)" fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary 1942. "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942" metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina