Weltweit Münzen Zahl der Lose: 271
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1802367
30661
328
Worldwide silver and metal coins
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1881. 1$ Ag "Morgan" T:2- USA 1881. 1 Dollar Ag "Morgan" C:VF
1802398
30662
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1884. 1$ Ag "Morgan" T:2 ph., patina USA 1884. 1 Dollar Ag "Morgan" C:XF edge error, patina
1785533
30663
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1915D 1/4$ Ag T:2- durva ü. USA 1915D 1/4 Dollar Ag C:VF serious ding
1802412
30664
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1922S 1$ Ag "Béke" T:2- fo. USA 1922S 1 Dollar Ag "Peace" C:VF spotted Krause KM#150
1832222
30665
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1933. 10$ aranyozott minipénz T:1 USA 1933. 10 Dollars gilt mini coin C:UNC 1831221
30666
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy" T:2 USA 1964. 1/2 Dollar Ag "Kennedy" C:XF Krause KM#202 1827328
30667
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1964D 1/2$ Ag "Kennedy" T:2 USA 1964D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" C:XF Krause KM#202 1825717
30668
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1964D 1/2$ Ag "Kennedy" T:1-,2 kis patina ű USA 1964D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" C:AU,XF small patina Krause KM#202 1831228
30669
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1966-1967. 1/2$ Ag "Kennedy" (2x) T:2 USA 1966-1967. 1/2 Dollar Ag "Kennedy" (2x) C:XF 1814855
30670
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1968D 1/2$ Ag "Kennedy" tanúsítvánnyal T:1,1- USA 1968D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" with certificate C:UNC,AU
1751472
30671
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1968S 1d-1/2$ (5xklf) dísztokos szettben T:PP külső borító sérült USA 1968S 1 Dime - 1/2 Dollar (5xdiff) set in original case C:PP cardboard case damaged 1832349
30672
328
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok forgalmi pénz tétel 1,5kg súlyban T:vegyes USA coin lot in 1,5kg weight C:mixed Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF