3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.