10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja