1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
"Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya."
nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.
1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1933 Kis Újság Nagy Képes Naptára. Bp., Globus-ny. Papírkötés, a gerincen kis szakadással. A borító Szür Szabó József (1902-1993) grafikus, festő, karikaturista munkája.