Drucksachen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1737377
12925
329
3200
Printed Materials
1934 Tanu VII.-VIII. száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét + Németh László: Ember és szerep. Kecskemét, 1934, Tanu Kiadás. Első kiadás! Egybekötve, Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
1835417
12926
329
Printed Materials
1934-1967 Vegyes nyomdászattal kapcsolatos tétel, összesen 5 db; 3 db Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének jelentése, 2 db Ex Libris
1833553
12927
329
Printed Materials
1934-1935 Philips rádiókészülékek reklámprospektusa, leírással 1796297
12928
329
Printed Materials
1934 Uj Idők. XL évfolyam második fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben 1728053
12929
329
Printed Materials
1775278
12930
329
Printed Materials
1573067
12931
329
Printed Materials
cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma
1810519
12932
329
Printed Materials
1936-1944 Vegyes újság tétel, Győri Szemle 1936. 4-7.,8-9. számok, Dunántúli Szemle 1941. 6.,1942. 5-6., 1943. 1-2.,5-6.,1944. 1-2. számok, Vasi Szemle 1936.1-2.,3.,5-6.,1-2.,4. számok, összesen: 12 db, változó állapotban.
1802426
12933
329
Printed Materials
1936 Miskolci kirakat - Borsodi panoráma. Szerk.: Fazekas Sámuel. Borítólap, illusztrációk és grafikai elrendezés: Czókoly István. Miskolc, 1936, Ludvig István-ny., 96 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
1802437
12934
329
Printed Materials
1936 Magyar folyamhajózási évkönyv 1936. Szerk.: Simkovics Sándor. Kiadja a Magyar Kir. Folyam és Tengerhajózási Rt. XI. évf. Bp.,"Pátria", 286 p.+1 kihajtható ábra. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. 1836756
12935
329
Printed Materials
cca 1936 KÖSZ: Katolikusok Támogassák Egymást reklámos füzet 36p.
1788953
12936
329
Printed Materials
1936 Uj Idők. XLII évfolyam bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Kissé laza félvászon-kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF