Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 372
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1796685
10257
329
Szász Endre (1926-2003): Pipázó öreg. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm
1760197
10258
329
Szász Endre (1926-2003): 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9,5 cm 1834342
10259
329
Szász Endre (1926-2003): Fiatal nők, 2 db. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm 1821974
10260
329
Szebellédi Géza (?-?):Konferencia után. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm
1837579
10261
329
Szeift Béla (1944-2012): Sürgős gyászjelentés, vegyes technika, papír, jelzett, 49,5×36 cm 1837588
10262
329
15000
Szeift Béla (1944-2012): Fekete Orfeusz, vegyes technika, karton, jelzett, 62×43 cm
1780467
10263
329
1810629
10264
329
Szemerédy Miklós: Tél a Zugligetben. Rézkarc, papír, jelzett, 22x28 cm üvegezett fa keretben
1772874
10265
329
Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm
1832823
10266
329
Szombathy Ákos (?-): Üvöltő szelek. Rézkarc, papír, jelzett, 19×19 cm
1835756
10267
329
14000
Szőnyi István (1894-1960): Holdvilágnál. Rézkarc, papír, jelzett, 19×23,5 cm 1834861
10268
329
Sztopka Anna (1950-): Vaddisznók. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 39×49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF