10210. 329. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF
0 HUF
Ramsai Rainer Márton (?-?) Pécsi Székesegyház. Színes rézkarc, papír, jelzett, a papír széle kissé foltos, gyűrött, 30x20 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter