10271. 329. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Tassy Béla (1942-): Magyar barokk I. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, 54×42 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván