10279. 329. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
800 HUF
0 HUF
Tóth Zsuzsa (?- ): JA, aquatinta, papír, jelzett, számozott (3/7), plexizett fa keretben, 17,5×8 cm