18672.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp.,1959, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.