18500.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Győrffy István: Nagykunsági krónika. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Bp.,1941, Turul. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.