18503.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Sík Sándor: A boldog ember inge. Mese hét részben. Illusztrálta Nagy Sándor. Bp.,(1930), Szent István Társulat. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.