16717.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kopott borítóval. Borsos Miklós rajzaival.