16706.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, sarkain kopott, egyébként jó állapotban.