Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Gero-Laszlo-A-budai-var-helyreallitasa-Bp-1951-Kozoktatasugyi-Kiadovallalat-Kiadoi~II1791860
1791860
16788
329
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
: pintér_henrietta